Biblioteka jest teraz otwarta

Nowa wystawa zapraszamy do zwiedzania !!!

Od 31 stycznia w Małej Galerii „Przedstawmy się” można obejrzeć nową wystawę. „Architektura Pasma Brzanki w obiektywie” to przepiękne fotografie, które zostały zgłoszone do konkursu fotograficznego zorganizowanego przez redakcję portalu „Dzień Dobry z Pasma Brzanki”. Podczas wernisażu miało miejsce uroczyste ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród. Nagrodzeni to:
I miejsce Marcin Zięba
II miejsce Eugeniusz Okarma
III miejsce Andrzej Firszt
I wyróżnienie Klaudia Tupek
II wyróżnienie Marek Skruch
Wernisaż wzbogacony był także o dwie prelekcje. Najpierw uczestnicy mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy o regionie zwłaszcza o prezentowanych na fotografiach obiektach architektonicznych, o których ciekawie opowiadał Jakub Nowak. Następnie Jakub Rutana prezentował zdjęcia przedstawiające faunę, florę i krajobrazy Liwocza. Na wystawie można obejrzeć także fotografie obydwu panów. Zapraszamy wszystkich do biblioteki, wystawa będzie czynna przez dwa miesiące.