Ogłoszono wyniki konkursu „W krainie wyobraźni”

12 maja przyznano nagrody w bibliotecznym konkursie plastycznym. Zadaniem konkursowiczów było przygotowanie pracy na jeden z wybranych tematów „ Kraina na końcu tęczy”, „Mój świat”, „Gdzieś w kosmosie”, „Morska przygoda”. Ogłoszony konkurs miał za zadanie rozwinąć wyobraźnię i wrażliwość estetyczną, a także dać możliwość zaprezentowania własnej twórczości szerszemu gronu odbiorców. Nic chyba tak nie cieszy dzieci jak możliwość oglądnięcia swojej oprawionej i podpisanej pracy w galerii. Przy ocenie prac brano pod uwagę: zgodność z tematem, ogólny wyraz artystyczny, umiejętność doboru różnych technik plastycznych, estetykę wykonanej pracy, a także samodzielność jej wykonania.

W dniu 05. 05. 2017 r. jury w składzie: Ryszard Flądro, Bożena Wrona, Ewa Bućko, po obejrzeniu 79 prac konkursowych postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia w bibliotecznym w konkursie plastycznym „W krainie wyobraźni”:
4- latki
III m. Sabina Krawczyk
Wyr. Zuzanna Pypeć
Przemysław Jagielski
Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim dzieciom, które podjęły konkursowe tematy. Wszystkie prace były na naprawdę wysokim poziomie artystycznym, staranne i tak kolorowe, jak tylko potrafią być dziecięce obrazy.
Zapraszamy do bibliotecznej Małej Galerii „Przedstawmy się”! Wystawa czynna będzie przez całe wakacje.