Noc w Bibliotece w Jodłówce Tuchowskiej

Dnia 9 lutego na rozpoczęcie ferii zimowych w Bibliotece Publicznej w Jodłówce Tuchowskiej zorganizowano ”Noc w Bibliotece”. Kolejny raz w organizację wydarzenia włączyła się Elżbieta Wiejacka ze szkolnej biblioteki. Jak zwykle też do udziału w zabawie zapisała się duża grupa dzieci i młodzieży, a specjalnie dla nich biblioteka była otwarta od godziny 17.00 do 23.00. Dla 32 uczestników opiekunowie przygotowali moc atrakcji min. konkurs plastyczny oraz recytatorski. Wielkie emocje towarzyszyły turniejowi piłkarzyków oraz grom w „gorący ziemniak” i „jeden z dziesięciu”, a zwycięzcy konkursów mogli liczyć na nagrody. Odbyło się także głośne czytanie wierszy Juliana Tuwima. Można było pograć w gry planszowe, poukładać puzzle, skorzystać z konsoli X-box oraz z Internetu. Organizatorzy oraz rodzice zadbali także o poczęstunek. Czas upłynął bardzo szybko i z żalem musieliśmy zakończyć spotkanie. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji oraz dzieciom i młodzieży za wspólną zabawę.