XV Tuchowski Maraton Głośnego Czytania

W czwartkowe przedpołudnie odbył się już XV Tuchowski Maraton Głośnego Czytania. To wydarzenie promujące czytelnictwo, w którym co roku uczestniczy ponad dwieście osób. Gościliśmy dzieci z Przedszkola Publicznego w Tuchowie oraz uczniów klas 1-3 ze szkół podstawowych z Tuchowa i Dąbrówki Tuchowskiej. Szczególne podziękowania za propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych kierujemy do osób, które przyjęły nasze zaproszenie, aby czytać książki oraz opowiedzieć o swojej pasji lub wykonywanej pracy. W tym roku byli to: Mateusz Odroniec-sportowiec kulturysta, Jakub Karpiel mistrz i trener taekwondo, Ewa Fleszar znana rzeźbiarka oraz dziennikarze Radia RDN Małopolska: Justyna Dziedzic i Grzegorz Golec. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję oraz dzieciom za liczny udział.