Dzień Pluszowego Misia w Bibliotece w Jodłówce Tuchowskiej.

26 listopada dzieci z Przedszkola w Jodłówce Tuchowskiej wraz ze swoimi pluszowymi przytulankami oraz opiekunką Anną Swoszowską przybyły do biblioteki świętować. Przygotowano kilka atrakcji, m.in.: głośne czytanie opowiadania o przygodach Kubusia Puchatka. Bibliotekarka czytała opowiadanie wg. Disneya pt. ”Wielka urodzinowa niespodzianka dla Puchatka” . Wiele radości sprawił dzieciom obecny na uroczystości w przebraniu MIŚ, czytany przez niego wiersz o misiach i zabawy ruchowe z nim. Zorganizowano także warsztaty plastyczne na których dzieci kolorowały misie, które można podziwiać na wystawie w czytelni w „Kąciku Malucha”. Przedszkolaki korzystały także z wyposażenia biblioteki ; piłkarzyków, gier planszowych, puzzli, zabawek oraz Internetu. Dzieciom, które nie były zapisane do biblioteki założono kartę czytelniczą oraz wypożyczono książeczki. Nie zapomniano również o owocach oraz słodyczach. Czas upłynął do godziny trzynastej bardzo radośnie i wesoło. Bibliotekarze dziękują za wspólną zabawę i zapraszają do korzystania z Biblioteki.