Biblioteka jest teraz otwarta

Zimowa Noc w Bibliotece !

Filia w Jodłówce Tuchowskiej rozpoczęła ferie kolejną już Nocą w Bibliotece. Współorganizatorem wydarzenia była biblioteka szkolna ze Szkoły Podstawowej w Jodłówce Tuchowskiej. Pomimo niesprzyjających warunków na drogach, wieczorem 11 stycznia, do biblioteki dotarło 40 osób! Spędziliśmy wspólnie, twórczo, aktywnie i wesoło 6 godzin (jak zwykle za krótko!). Były konkursy z nagrodami (Mistrz wiedzy, najciekawsza zakładka do książki, Mistrzowie „piłkarzyków”), gry i zabawy (5 sekund, szachy, X-box, gry komputerowe), wspólne czytanie „120 przygód Koziołka Matołka” K. Makuszyńskiego w związku rokiem poświęconym m. in. temu pisarzowi, wspólny ciepły posiłek, stół szwedzki (przygotowany jak zwykle przez naszych wspaniałych rodziców!), a przede wszystkim przyjazna atmosfera. Niech ten czar bibliotecznej nocy towarzyszy nam przez długi czas i zachęci do korzystania w te zimowe wieczory do dobrej książki. Kolejne spotkanie już podczas Ogólnopolskiej Nocy Bibliotek, zapraszamy!