Wzorowy czytelnik w Jodłówce Tuchowskiej

IMG_2351Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół w Jodłówce Tuchowskiej zostały wręczone nagrody w konkursie czytelniczym ” WZOROWY CZYTELNIK”. Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagród była Filia Biblioteki Publicznej. W roku szkolnym 2013/2014 laureatami nagród zostali:
Szymon Mikos, Marzena Wabno i Bartek Gogola z przedszkola. Z klasy II: Mikołaj Osika, Krzysztof Iwański, Wiktoria Reczkowska, Klaudia Ptak, Franciszek Woloszczuk oraz Karol Osika. Z klasy III: Alicja Firlit, Julia Swoszowska oraz Dominik Smoszna. Z klasy IV: Weronika Smoszna oraz Zuzanna Firlit. Z klasy V: Sebastian Podraza.
Z klasy VI Gabriela Wabno oraz Julia Osika z klasy I Gimnazjum. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.