Biblioteka jest teraz otwarta

Tuchovia w bibliotece !

DSC_0029Klub Sportowy Tuchovia obchodzi w tym roku swoje 90 – lecie. Przy tej okazji odbywać się będą różne imprezy jubileuszowe, jedną z nich jest wystawa archiwalnych i współczesnych zdjęć i pamiątek dokumentujących historię klubu.
Wystawę wymyślili i przygotowali sympatycy klubu: Jarosław Mirek, Grzegorz Górowski, Jarosław Kaniewski, Dariusz Moździerz i Krzysztof Jasiński. Wsparcia udzielił również Burmistrz Tuchowa. Dziękujemy serdecznie za pomoc przy przygotowaniu ekspozycji.
Uroczyste otwarcie wystawy miało miejsce 5 marca, uczestniczyli w nim przedstawiciele władz miasta: burmistrz Pan Adam Drogoś i wice burmistrz Pan Kazimierz Kurczab, przedstawiciele Klubu Tuchovia, trenerzy, byli i obecni piłkarze, a także sympatycy klubu.
W bibliotece jest do nabycie książka Jarosława Mirka „Tuchovia Pany”, w której można znaleźć zdjęcia prezentowane na wystawie oraz historię piłki nożnej w Tuchowie.(cena książki 10 PLN)
Zapraszamy do zwiedzania, wyszukiwania na zdjęciach siebie i swoich bliskich!