Warsztaty „Otwarte drzwi”

SENIOR 035Za nami kolejne spotkania warsztatowe z Joanną Bąk. Starsza grupa gimnazjalistów pisała opowiadania bazujące na charakterystyce postaci stworzonej na wcześniejszych zajęciach. Praca polegała na dopisaniu kolejnych akapitów historii przez każdą z kolejnych grup. Opowiadania rozwinęły się w zadziwiający sposób, gdyż losy bohaterów zależały nie od jednego, a od kilku autorów tworzących ich historię.
Zaś młodsza grupa zapisywała krótkie impresje, spostrzeżenia, sentencje na przezroczystych foliach tworząc skarbnicę dobrych myśli. Strony powstającej książki już niebawem zostaną zaprezentowane w przestrzeni Biblioteki.
Kolejne spotkania warsztatowe odbędą się dla grupy gimnazjalnej 10 kwietnia o godz. 14.00 oraz 11 kwietnia o godz. 8.00 dla grupy młodszej. Serdecznie zapraszamy.