Kontakt

Biblioteka Publiczna w Tuchowie
ul. Chopina 10
33-170 Tuchów
NIP 993-02-45-321
tel.: (+48) 14 652 50 08
e-mail: biblioteka@tuchow.pl

Biblioteka jest teraz nieczynna

Archiwum wystaw

Wystawa pokonkursowa

Wystawa pokonkursowa

W małej Galerii „Przedstawmy się ” otwarto nową wystawę. Prezentowane są prace plastyczne nadesłane na konkurs „Lubimy czytać polskich autorów”. Przepiękne, kolorowe rysunki wykonały dzieci z przedszkoli z gminy Tuchów. Wystawa będzie czynna całe wakacje. Zapraszamy serdecznie.

Czytaj więcej
Wystawa fotografii Marcina Nalepki

Wystawa fotografii Marcina Nalepki

Biblioteka Publiczna w Tuchowie zaprasza na wystawę fotografii autorstwa Marcina Nalepki. Wystawę można oglądać w Małej Galerii „Przedstawmy się” od dnia 27 lutego 2020 r. Prezentowana będzie fotografia krajobrazowa oraz lustrzane odbicia sięgające tematyką do miejsc takich jak Tuchów i okolice, Tatry, Kraków, Gdańsk.

Czytaj więcej
Sztuka Przestrzeni

Sztuka Przestrzeni

Zapraszamy na wystawę „Sztuka przestrzeni ” Patrycji Mikrut. Wernisaż i otwarcie wystawy w Malej Galerii „Przedstawmy się” odbędzie się w dniu 5 września 2019 r. Zakres tematyczny prezentowanych prac to: projekty nowoczesnych wnętrz, architektura

Czytaj więcej
Wystawa Fotografii

Wystawa Fotografii

Zapraszamy na wystawę fotografii Karoliny Hajdugi. Wernisaż i otwarcie wystawy w Malej Galerii „Przedstawmy się” odbędzie się w dniu 11 czerwca 2019 r. Zakres tematyczny prezentowanych prac to: fotografia plenerowa i fotografia portretowa

Czytaj więcej
Debiutantka

Debiutantka

Zapraszamy na wystawę „Debiutantka” – malarstwo Natalii Skruch. Wernisaż i otwarcie wystawy odbędzie się w dniu 03 kwietnia 2019 r. w Małej galerii „Przedstawmy się”. Prezentowane prace to malarstwo olejne w wykonaniu niezwykle utalentowanej dwunastolatki.

Czytaj więcej
Kartki szkicownika

Kartki szkicownika

Zapraszamy na wystawę „Kartki szkicownika” – rysunek Iwony Wójcik. Wernisaż i otwarcie wystawy odbędzie się w dniu 28 listopada 2018 r. w Małej galerii „Przedstawmy się”. Prezentowane prace to rysunki i zakładki do książek.

Czytaj więcej
Polskie Banknoty

Polskie Banknoty

Zapraszamy na wystawę przedstawiającą kolekcję Sławomira Mikosa – polskie banknoty obowiązujące na terenie Polski w latach 1918-2018. Wystawę zorganizowano na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę.

Czytaj więcej
Ilustracja wystawy

Czytam to tu, to tam

Zapraszamy na wystawę pokonkursową prac dziecięcych w konkursie „Czytam to tu, to tam” Prezentowane prace to rysunki oraz fotografia.

Czytaj więcej
Anioły

Anioły

Zapraszamy na wystawę prac Anny Sajdak-Kot oraz Anny Dudy. Wernisaż w Małej Galerii „Przedstawmy się” odbędzie się w dniu 23 kwietnia 2018 r. Prezentowane prace to malarstwo, obrazy na drewnie oraz dekoracje Miodunkowego Studia.

Czytaj więcej
Imperfekcja

Imperfekcja

Zapraszamy na wystawę „Imperfekcja”- Barbary Kędzior. Wernisaż w Małej Galerii „Przedstawmy się” odbędzie się w dniu 30 stycznia 2018 r. Prezentowane prace to malarstwo pastelowe, akrylowe, olejne i akwarelowe.

Czytaj więcej