Baner katalogu biblioteki

Kontakt

Biblioteka Publiczna w Tuchowie
ul. Chopina 10
33-170 Tuchów
NIP 993-02-45-321
tel.: (+48) 14 652 50 08
e-mail: biblioteka@tuchow.pl

Biblioteka jest teraz otwarta

Archiwum wystaw

artystka

Kompleksowo-Karolina Hajduga

W  Małej Galerii Przedstawmy się 8 listopada otwarto wystawę fotograficzną pod tytułem Kompleksowo. Autorką wszystkich fotografii jest Karolina Hajduga. Wystawa Kompleksowo to zbiór czarno białych portretów, które powstały podczas realizacji projektu artystyczno- społecznego. Jest to autorski pomysł i wykonanie Karoliny, zajmującej się zawodowo fotografią w swojej firmie Czuły Kadr. Wystawa jest próbą oswojenia naszych kompleksów, […]

Czytaj więcej
Fotoreportaż- Młodym Okiem

Fotoreportaż- Młodym Okiem

W Małej Galerii „Przedstawmy się” otwarto wystawę fotografii Wojciecha Krasa. Serdecznie zapraszamy. Wystawa czynna do końca października. Współorganizatorem wydarzenia jest Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tuchowie.

Czytaj więcej
Książka-cały świat

Książka-cały świat

W Małej Galerii „Przedstawmy się” można obejrzeć wystawę „Książka – cały świat” Prezentujemy wszystkie prace nadesłane do biblioteki w ramach konkursu plastycznego. Gościem specjalnym uroczystego otwarcia wystawy była Eliza Piotrowska -pisarka, ilustratorka i tłumaczka książek dla dzieci, która postanowiła wybrać trzy prace i nagrodzić je w swoim własnym imieniu. Wystawa jest bardzo barwna, piękna i […]

Czytaj więcej
Stefania Wójcik wystawa malarstwa

Stefania Wójcik wystawa malarstwa

Biblioteka Publiczna w Tuchowie zaprasza na wystawę malarstwa – Stefania Wójcik. Wystawę można oglądać w Małej Galerii Przedstawmy się do końca kwietnia 2022 r. Prezentowane prace to malarstwo olejne oraz akwarele w większości przedstawiające kwiaty.

Czytaj więcej
Wystawa pokonkursowa

Wystawa pokonkursowa

W małej Galerii „Przedstawmy się ” otwarto nową wystawę. Prezentowane są prace plastyczne nadesłane na konkurs „Lubimy czytać polskich autorów”. Przepiękne, kolorowe rysunki wykonały dzieci z przedszkoli z gminy Tuchów. Wystawa będzie czynna całe wakacje. Zapraszamy serdecznie.

Czytaj więcej
Wystawa fotografii Marcina Nalepki

Wystawa fotografii Marcina Nalepki

Biblioteka Publiczna w Tuchowie zaprasza na wystawę fotografii autorstwa Marcina Nalepki. Wystawę można oglądać w Małej Galerii „Przedstawmy się” od dnia 27 lutego 2020 r. Prezentowana będzie fotografia krajobrazowa oraz lustrzane odbicia sięgające tematyką do miejsc takich jak Tuchów i okolice, Tatry, Kraków, Gdańsk.

Czytaj więcej
Sztuka Przestrzeni

Sztuka Przestrzeni

Zapraszamy na wystawę „Sztuka przestrzeni ” Patrycji Mikrut. Wernisaż i otwarcie wystawy w Malej Galerii „Przedstawmy się” odbędzie się w dniu 5 września 2019 r. Zakres tematyczny prezentowanych prac to: projekty nowoczesnych wnętrz, architektura

Czytaj więcej
Wystawa Fotografii

Wystawa Fotografii

Zapraszamy na wystawę fotografii Karoliny Hajdugi. Wernisaż i otwarcie wystawy w Malej Galerii „Przedstawmy się” odbędzie się w dniu 11 czerwca 2019 r. Zakres tematyczny prezentowanych prac to: fotografia plenerowa i fotografia portretowa

Czytaj więcej
Debiutantka

Debiutantka

Zapraszamy na wystawę „Debiutantka” – malarstwo Natalii Skruch. Wernisaż i otwarcie wystawy odbędzie się w dniu 03 kwietnia 2019 r. w Małej galerii „Przedstawmy się”. Prezentowane prace to malarstwo olejne w wykonaniu niezwykle utalentowanej dwunastolatki.

Czytaj więcej
Kartki szkicownika

Kartki szkicownika

Zapraszamy na wystawę „Kartki szkicownika” – rysunek Iwony Wójcik. Wernisaż i otwarcie wystawy odbędzie się w dniu 28 listopada 2018 r. w Małej galerii „Przedstawmy się”. Prezentowane prace to rysunki i zakładki do książek.

Czytaj więcej